آشپزی را بهتر بیاموزیم !

فرقی نمی کنه دختر باشید یا پسر ، مجرد یا متاهل . به هر حال شما هم حتما روزی نیاز پیدا می کنید که آشپزی کنید ... و احتمالا روش پخت همه غذاها رو بلد نیستید !

در این سایت از روش پخت غذاهای ساده تا کاملا حرفه ای به صورت کامل آموزش داده شده

http://ashpazonline.com

فقط یادتون باشه اگه یه مقدار احساس گرسنگی می کنید وارد این سایت نشید ، چون احتمالا با دیدن تصاویر سایت ضعف می کنید !!

/ 4 نظر / 19 بازدید
حاج رضا

هوالمحبوب ممنون از اظهار نظرتان يادم می آيد قبل از پيروزی انقلاب يکی از دلايل مخالفت ما با نظام حکومتی شاه وجود مدارس ملی بود تبعيض تحصيلی و بعد از پيروزی انقلاب تا زمان جناب هاشمی اين مطلب وجود نداشت و يا اگر هم بود بسيار محدود بود اما بعد از رياست جمهوری ايشان اينمطلب همانند قارچ سر درآورد بجای رشد مدارس علمی چه از لحاظ علمی و چه فضای تحصيلی تمام توان به سمت ايجاد مدارس غير انتفاعی رفت بخاطر عدم رسيدگی آموزش و پرورش بهترين معلمين به سمت مدارس غيرانتفاعی رهسپار شدند مدارس دولتی محدود واز لحاظ علمی بسيار پايين ومدارس غير انتفاعی رشد چشمگيری پيدا کرد يعنی مردم مجبور شدند بخاطر علاقه به فرزنداشان آنها را به مدارس غيرانتفاعی بفرستند ترک تحصيل در مدارس غير انتفاعی رواج پيدا کرد افت علمی نيز به همچنين وهمه اينها دليلی بر تبعيض تحصيلی شديد در ايران بود از کنار اين مسئله هزاران معضل ديگر سر برآورد رواج رشوه خواری در ميان کارمندانی که حقوق پايينی دريافت می کردند تا بتوانند هزينه تحصيلی که می بايست رايگان باشد بپردازند و رانت خواری های متعدد ونهايت يک عده داشتند می خوردند وعده ای ديگر فقط نگاه می کردند اين يعنی چی؟

حاج رضا

با پوزش ترک تحصيل در مدارس دولتی رواج پيدا کرد

سارا

سلام از آشناییتون خوشبختم....لینک هایی که گذاشتی توی وبلاگت خیلی به درد بخوره این آشپزیش که برای من لازمه ( حالم از پخت و پز .... ) ... کاش آقایون هم کمی از خودشون برای یادگیری این مهم!!! هیجان نشون بدهند!

سرسبز

از اينکه به دل نوشت سر زديد ممنون.