روزنامه نگار اينترنت

مطالب کوتاه و خواندنی برای آن ها که وقت زیادی ندارند

یک سرویس دهنده خبری فارسی جالب !
ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٥/۳۱  

نام : سروِس خبری فوگل Foogle.ir
تاریخ راه اندازی :‌ امروز ! (هم زمان با عید مبعث)
قابلیت : جستجوی اخبار بر مبنای کلمه ای که وارد می کنید
منابع مورد جستجو : به گفته خودش ۲۹ منبع !

دیگر توضیحات : این سیستم بطور خودکار در تمام طول شبانه روز، لحظه به لحظه منابع خبری مورد نظر را بررسی و آخرین اخبار آنها را در قالب عنوان و توصیف خبر در اختیار کاربران قرار میدهد. همجنین در صورتیکه عکس مرتبط با خبر وجود داشته باشد، عکس کوچک شده و تمبر نمای آن در کنار خبر نمایش میدهد.


کلمات کلیدی: معرفی سایت و ترفند
 
مشاهده آرشیو برنامه های تلویزیون
ساعت ٩:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٥/۳۱  

من می گم برای چی ۴ ساله با پرشین بلاگ میونه ای ندارم !!! ... این همه نوشتم وسطش پسورد وبلاگ رو خواست ، وارد که کردم دیدم اثری از یادداشت نیست ! به هر حال خلاصه تر می نویسم :

سایت ایران سیما به شما این امکان رو می ده که آرشیو برنامه های تلویزیون رو ببینید .


کلمات کلیدی: معرفی سایت و ترفند
 
معرفی یک سایت خبری
ساعت ٩:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٥/۳۱  

امروز سایت خبری جدیدی دیدم ... البته فکر می کنم جدید باشه ! چون تا به حال ندیده بودمش (الان که چک کردم دیدم سایتش ۸ ماه پیش ثبت شده ، اینکه چند وقته راه افتاده رو دیگه نفهمیدم !)

 اسم این سایت مرورگره و اگه روی همین کلمه مرورگر کلیک کنید می تونید سایتش رو ببینید .

از جمله ویژگی های این سایت این که هر دو دقیقه یک بار صفحه خود به خود از نو (رفرش) می شه و می تونید اخبار جدیدی رو که در خبرگزاری های مختلف اعلام می شه ببینید . جالبه ، تا به حال توی سایت دیگه ای این ویژگی رو ندیدم .


کلمات کلیدی: معرفی سایت و ترفند
 
یک یادداشت بعد از ۴ سال !
ساعت ٩:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٥/۳۱  

سلام !

فکر می کنم اولین و آخرین بار ۴ سال پیش اینجا اومدم ... ظاهرا در یادداشتی هم که گذاشته بودم نوشته بودم اینجا امکانات زیادی داره !

خوب ، اون موقع ها پرشین بلاگ تازه راه افتاده بود ، و در مقایسه با سرویس دهنده بلاگر که چیز زیادی نمی شد ازش سر درآورد ، امکانات زیادی داشت ... و الان هم خوب ، امکانات بیشتری داره !

توضیح واضحات نمی دم ، این چیزا رو که همه بلدن !

نمی دونم قصد ادامه دادن در اینجا رو دارم یا نه ، بارها خواستم وبلاگ بنویسم اما حوصلم نکشید ! چه یاهوو۳۶۰ ، چه گلوب و چه ... !

چون به نظرم نوشتن کیفیت احتیاج داره ، باید طوری باشه که خواننده علاقه مند بشه به نوشته ها ، نه اینکه چیزایی بنویسیم که خودمون هم حوصله نداشته باشیم یه بار دیگه بخونیمشون ، چه برسه به دیگری !

خوب ، برای فعلا کافیه ، تا بعد که ببینم چی می شه .

شاید توی یه روز ده تا پست داشتم ، شایدم تا ۴ سال دیگه پستی نداشتم !


کلمات کلیدی: